Artykuły Elektrotechniczne

Oferujemy artykuły do elektrotechniki , motoryzacji takie jak opaski zaciskowe , taśmy izolacyjne, taśmy techniczne, obustronne ,a także artykuły gospodarstwa domowego jak worki na śmieci , ścierki kuchenne , podłogowe czy ścierki z mikrofibry , które importujemy w różnych gramaturach i wielkościach.

Podstawowymi artykułami naszej działalności są opaski zaciskowe wykonane z nylonu. Oferujemy dwa rodzaje opasek importowanych od dwóch producentów. Opaski TZ mają certyfikat UV oraz bardzo wysoką jakość .Produkowane są na Taiwanie w cyklu produkcyjnym o wysokich wymaganiach jakościowych.

Opaski OZ są produkowane w Chinach , mają solidną jakość i przeznaczone są dla wymagających klientów motoryzacji , elektroniki , rolnictwa czy innych działalności .

W ramach uzupełnienia oferty dla klientów z wymienionych branż prezentujemy szeroką ofertę taśm izolacyjnych przylepnych Dla klientów z elektrotechniki i motoryzacji sprowadzamy trzy rodzaje taśm samoprzylepnych PCV o różnych grubościach oraz różnych parametrach technicznych. Uzupełniamy tą ofertę o taśmy techniczne typu duck- tape, mamy różne długości szerokości oraz grubości. Klient też znajdzie u nas popularne taśmy maskujące czy taśmy do pakowania kartonów i pudełek czy taśmy obustronne do przyklejania różnych przedmiotów do płaskich powierzchni.

Klienci z elektrotechniki mogą uzupełnić zamówienia o folie ostrzegawczą niebieską czy taśmę samowulkanizującą, szybko -złączki typu Wago , uchwyty do przewodów płaskich i okrągłych.

05-480 Karczew, ul. Częstochowska 45
+48 602 364 002, +48 602 364 854