jawal

Atykuły Gospodarstwa Domowego

1W naszej ofercie mamy duż± gamę artykułów do utrzymania czysto¶ci w domu, szczególnie w kuchni i łazience. Proponujemy do sprz±tania pomieszczeń domowych ¶ciereczki wiskozowe, antystatyczne, do wycierania kurzu ,do mycia podłogi różnego rodzaju  ¶cierki podłogowe, a także ¶cierki z mikrofibry. Oferujemy także różnego rodzaju końcówki do mopa wykonane ze sznurka bawełnianego, pasków wiskozowych lub mikrofibry.

Następn± grup± artykułów gospodarstwa domowego s± różnego rodzaju g±bki - do zmywania naczyń, do mycia ciała , do masażu ciała w czasie k±pieli  a nawet g±bki do mycia samochodu. Różnorodno¶ć oferowanych rodzajów g±bek zaspokoi - mamy nadzieje- potrzeby naszych klientów.

Nie zapomnieli¶my też o workach na ¶mieci, które oferujemy w różnych pojemno¶ciach od 20l do 240l a także różnego rodzaju torebki do zamrażania czy torebki do 2pakowania kanapek papierowe lub foliowe tzw. ¶niadaniówki. W lodówce żywno¶ć zachowuje ¶wieżo¶ć, je¶li użyjemy folii aluminiowej lub specjalnej folii spożywczej. Wszystkie te artykuły proponujemy w bardzo konkurencyjnych cenach i konkurencyjnej jako¶ci.